KONST / Litografier / Färglitografi 12815341
nr 1281 5341
Olle Kåks
(1941-2003), Sverige
Färglitografi, Signerad, daterad -97, numrerad 54/90. Motivet: 70x48 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 14 oktober 2019
kl 20:44:12
300 kr
400 kr
Olle Kåks
Läs mer om Olle Kåks